Centrum pomocy użytkowników Flota-Online

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pytań lub sugestii dotyczących funkcjonowania systemu, zapraszamy do skorzystania z następujących form kontaktu:
– wysłane zapytania pocztą e-mail
– Live Chat
– telefon

Wyślij zapytanie

Formularz kontaktu mailowego wymaga podania tytułu wiadomości, treści wiadomości oraz podania swojego adresu e-mail.

KONTAKT
Live Chat

Jednym z częściej używanych form kontaktu bezpośredniego z naszymi konsultantami jest Live Chat. Opcja wymaga podania imienia i nazwiska lub nazwy firmy oraz adresu e-mail. Po zalogowaniu zostaje przydzielony konsultant, który pomoże w rozwiazaniu problemu.

Telefon

Serdecznie zapraszamy do rozmowy telefonicznej i przekazania swojego zapytania w sposób bezpośredni. Nr telefonu: +48 61 624 24 30

System Flota-Online – logowanie użytkownika

Każdy użytkownik systemu monitoringu pojazdów Flota-Online otrzymuje swój indywidualny adres strony www, służącej do zarządzania flotą pojazdów. Budowa adresu wygląda następująco: nazwa_firmy.flota-online.pl

W celu zalogowania się do serwisu, należy wejść na witrynę własnej firmy, a następnie wpisać login + hasło i kliknąć w przycisk ‚>’. Załadowana wówczas zostanie strona główna systemu. Po zalogowaniu w prawym górnym narożniku okna widoczny będzie login użytkownika.

System jest przygotowany do obsługi kilku języków: polski, angielski, niemiecki, rosyjski i ukraiński.

UWAGA:
Do systemu może logować się dowolna ilość osób. Dla każdego użytkownika można stworzyć indywidualny login i hasło.

Zmiana hasła użytkownika

Po zalogowaniu do systemu monitoringu pojazdów Flota-Online istnieje możliwość zmiany hasła ustawionego przez administratora. W tym celu należy z górnego menu wybrać opcję ‚Zmień hasło’. Następnie w odpowiednich polach należy podać stare hasło oraz nowe hasło. Po kliknięciu przycisku ‚Zapisz’, hasło zostanie zmienione.

Przypomnienie hasła

Aby odzyskać możliwość logowania w przypadku, gdy użytkownik zapomni swoje hasło, należy nacisnąć przycisk logowania ‚>’, co uaktywni opcję ‚Zapomniałeś hasła?’.

Uruchomienie funkcji ‚Zapomniałeś hasła’ pojawi się nowe okno, w którym należy podać adres e-mail, na które ma zostać wysłane przypomnienie hasła. Adres e-mail musi być zgodny z tym, jaki przypisany jest do danego użytkownika systemu monitoringu pojazdów Flota-Online. Dla potwierdzenia tej czynności należy również przepisać kod z obrazka umieszczonego poniżej adresu. Po wciśnięciu przycisku ‚Resetuj’ na podany adres e-mail zostanie wysłane wygenerowane nowe hasło.

Wymagania techniczne systemu monitoringu pojazdów Flota-Online

Flota-Online oferuje dostęp do aplikacji monitorowania floty przez przeglądarkę www oraz aplikację mobilną (NOWOŚĆ!). W przypadku korzystania przez przeglądarkę internetową nie jest wymagana instalacja żadnych dodatkowych składników.

System monitoringu pojazów Flota-Online funkcjonuje poprawnie w czterech najpopularniejszych przeglądarkach www:
– Internet Explorer
– Mozilla Firefox
– Google Chrome
– Safari

Do prawidłowego działania systemu potrzebny jest również stały dostęp do Internetu.

Aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcji systemu, konieczne jest posiadanie aktualnej wersji przeglądarki internetowej, uwzględniającej najnowsze aktualizacje oprogramowania.