Dlaczego warto wybrać system monitoringu pojazdów Flota-Online?

Flota-Online oferuje system monitoringu i zarządzania flotą pojazdów, wykorzystujący najnowocześniejsze urządzenia pozycjonujące GPS. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży oraz współpracy z najlepszymi specjalistami, udało nam się stworzyć produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dlaczego akurat Flota-Online?

Ponieważ uważamy, że jesteśmy najlepsi w naszej branży.

Korzyści z zarządzania flotą.

Wykorzystując nasz system pozycjonowania i zarządzania, zawsze wiesz, gdzie dokładnie znajdują się Twoje pojazdy oraz jakie trasy pokonały. System pomaga zoptymalizować te trasy pod względem jak najwyższej opłacalności. Nasz system ułatwi Ci to trudne zadanie, a Twoja flota od dziś będzie przynosić już tylko zyski. Monitorując pojazdy swojej floty masz pewność, że cały precyzyjny mechanizm działa, tak jak go zaplanowałeś. Eliminujesz niepożądane zachowania kierowców takie jak prywatne kursy czy jazda z niedozwoloną prędkością.

Nasz system pozwoli Ci widzieć o wszystkim, co dotyczy działania Twojej floty.

Czy konieczny jest system do zarządzania flotą pojazdów?

Czy tak wnikliwa kontrola zachowania całej floty jest potrzebna? Odpowiedź może być tylko twierdząca. Nawet kilka pojazdów poruszających się jednocześnie po wyznaczonych trasach to spore wyzwanie logistyczne. Aby mu sprostać potrzebujemy możliwie jak największej ilości danych dotyczących zachowania floty. Danych tych dostarczają zainstalowane w pojazdach lokalizatory GPS. Taka ilość informacji musi zostać odpowiednio przetworzona i zinterpretowana. Do tego celu wykorzystuje się komputery. Maszyny te wyposażone w odpowiednie oprogramowanie stają się sprzętem nieodzownym przy zarządzaniu flotą. Tutaj pojawia się nasz kompleksowy system do zarządzania flotą, Flota-Online.

Z pomocą systemy Flota-Online zarządzanie flotą już zawsze będzie bardziej wydajne.

Do czego warto wybrać system monitoringu Flota-Online?

Przygotowany przez nas system z powodzeniem można dostosować do zarządzania każdym rodzajem floty. Poniższa lista pozwoli wybrać opcje mogące sprostać Twoim potrzebom.

kontrola_paliwa

Zmniejszenie zużycia paliwa

kontrola czasu pracy kierowcy

Kontrola czasu pracy kierowcy

kontrola czasu pracy kierowcy

Kontrola terminowości dostaw

kontrola czasu pracy kierowcy

Kontrola i optymalizacja tras pojazdów

kontrola czasu pracy kierowcy

Kontrola wykorzystania pojazdów do celów służbowych

kontrola czasu pracy kierowcy

Dostęp z każdego miejsca na świecie

Alarmy na temat pojazdów i kierowców

Alarmy i automatyczne powiadomienia

kontrola czasu pracy kierowcy

Współpraca z kartami paliwowymi

kontrola czasu pracy kierowcy

Efektywna komunikacja z kierowcą

kontrola czasu pracy kierowcy

Monitoring i zarządzanie flotą pojazdów