O tym, że monitorowanie pojazdów osobowych w firmie jest dziś koniecznością, nie trzeba nikogo przekonywać. Dynamika rozwoju usług logistycznych sprawiła, że dziś takie monitorowanie nie jest żadnym problemem.

Dlaczego monitorować?

Zaufanie to podstawa współpracy między pracodawcą i pracownikiem. Niejednokrotnie jednak pracodawcy narażeni są na nieuczciwych współpracowników. Zamiast u kontrahenta spędzają oni czas na załatwianiu prywatnych spraw. Efektywność ich pracy spada. Takie działania z pewnością szkodzą firmie.

Ufaj, ale kontroluj

Nasz system pozwala na kontrolę pracy kierowców w trakcie pokonywania tras jak również czas trwania samej wizyty handlowej lub serwisowej. System Flota-Online pozwala również na przeprowadzenie analiz obecności pracowników, raportów przebytych tras z uwzględnieniem postojów. System podaje nie tylko czasy rozpoczęcia i zakończenia pracy kierowców, ale również dynamikę jazdy, prędkość pojazdu i wiele innych parametrów.

Możliwości:

  • Kontrola paliwa– monitorowanie średniego zużycia paliwa (w l/100 km i l/motogodziny pracy) oraz ubytków
  • Integracja z CRM/ERP – dysponowanie pojazdami zgodnie z zapotrzebowaniem firmy oraz kontrola pracowników
  • Karty paliwowe – import danych – kontrola tankowań przez porównanie danych z systemu z danymi z kart paliwowych
  • Alarmy – monitorowanie oraz natychmiastowe powiadomienia o wystąpieniu sytuacji nadzwyczajnych (np. przekroczenie prędkości)
  • Raporty o kierowcach – rozbudowane raporty pozwalają na analizę wszystkich danych i szybkie wykrycie wszystkich nieprawidłowości

Korzyści: