Monitoring autobusów i autokarów umożliwia bieżące lokalizowanie pojazdów. Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym. Dzięki odpowiednim modułom możliwa jest także kontrola prędkości poszczególnych pojazdów, analiza stanu pracy silnika oraz stanu akumulatora. System monitorowania Flota-Online pozwala także na monitoring pokonywanych dystansów, przestojów oraz czasu pracy kierowców.

Dlaczego monitorować autobusy i autokary?

System monitorowania pojazdów Flota-Online to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w procesie zarządzania flotą. Systemy tego typu doskonale sprawdzą się zarówno przy zarządzaniu flotą w małym przedsiębiorstwie, jak i w tych większych. Dzięki systemowi monitoringu pojazdów Flota-Online możliwa jest ogromna redukcja kosztów związanych z flotą pojazdów, a także optymalizacja działania całej floty.

Co oferuje system monitoringu Flota-Online?

System monitorowania autobusów i autokarów Flota Online, to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, dostosowane do potrzeb firm przewozowych. Monitoring GPS autobusów i autokarów to ogromne korzyści dla firmy. Umożliwia on pełną, aktualną kontrolę pojazdów. Mapy oferowane przez system Flota-Online są na bieżąco uzupełniane. Także wszelkie dane, które spływają do systemu mogą być na bieżąco śledzone i monitorowane.

Zarządzanie flotą autobusów

Zarządzanie flotą autobusów i autokarów nigdy nie było tak proste. System monitorowania autobusów i autokarów Flota-Online pozwala na tworzenie różnego rodzaju raportów, z uwzględnieniem wybranych parametrów. Od teraz zarządzając flotą autobusów czy autokarów, masz możliwość bezpośredniego wglądu w pokonane trasy, przystanki oraz opóźnienia pojazdów. Moduł archiwizacji danych umożliwia powrót do wybranych raportów w dowolnym czasie.

Dlaczego warto wybrać monitoring autobusów od Flota-Online?

Korzystając z systemu monitoringu autobusów i autokarów Flota-Online możesz znacząco obniżyć wydatki paliwowe w swojej firmie. Jak to możliwe? Dzięki analizom prędkości, a także zastosowaniu dodatkowych czujników kontroli paliwa (sonda paliwowa, magistrala CAN, zabezpieczenie wlewu paliwa) łatwo i szybko można wyeliminować ubytki paliwa. Nigdy więcej strat paliwowych spowodowanych złą eksploatacją pojazdu lub kradzieżami.

System monitoringu GPS autobusów i autokarów Flota-Online to same korzyści:

  • kontroluj czas pracy kierowców
  • lokalizuj pojazd w czasie rzeczywistym
  • zwiększ bezpieczeństwo pracowników
  • analizuj parametry pojazdu i jego stan techniczny
  • podnieś wydajność pracowników

Możliwości:

Korzyści: