innovation

Innowacyjność

Spółka istnieje na rynku od wielu lat i od samego początku istnienia specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Przez cały okres działalności firma BIG-I intensywnie się rozwija, nieustannie rozszerzając działalność w zakresie zaawansowanego rozwiązania monitoringu pojazdów Flota-Online, którego jest producentem. Umiejętne wykorzystywanie przez BIG-I Sp. z o.o. posiadanych kompetencji w zakresie stosowania sprawdzonych technologii informatycznych, opartych o rozwiązania Microsoft, umożliwia dostarczanie Klientom wymiernych wartości biznesowych.

innovation

Elastyczność

Wykorzystując szerokie możliwości konfiguracji możemy dopasować produkt do Państwa wymagań oraz do realizacji wyznaczonych celów. Specjalnie dobrany dział rozwoju jest zawsze otwarty na potrzeby naszych Klientów i spełnianie ich potrzeb.

experience

Korzyści i doświadczenie

Będąc liderem na rynku polskim, zapewniamy szybką realizację projektów, wykorzystując specjalistyczną i profesjonalną wiedzę. Dzięki temu możemy sprostać najwyższym oczekiwaniom i współpracujemy wyłącznie z najbardziej wymagającymi Klientami, ceniącymi naszą rzetelność i jakość. Nasza działalność opiera się na koncentracji wieloletniej wiedzy eksperckiej, biznesowych potrzeb Klientów i bogatych doświadczeń branżowych.

speed

Szybkość i zasięg

Dzięki współpracy z wieloma zaufanymi partnerami świadczymy jeden z najszybszych montaży wraz z możliwością instalacji w dowolnym miejscu w Europie.